Előtétszál OTDR méréshez

Előtétszál OTDR méréshez
P/N: FLC-xxx-yyy-zzz
  • 3 mm átmérőjű kültéri páncélos kábel, csatlakozókkal szerelve
  • egy kézben tartható: négyszer kisebb, mint a hasonló termékek
Árajánlat
Árajánlat Becsukni
Előtétszál OTDR méréshez
Teljesítmény kategóriák Szál hossz Konnektorok típusok
P/N:FLC-OM1-0300-FCFC OM1 multimódusú 300m FC - FC
P/N:FLC-OM1-0300-SCFC OM1 multimódusú 300m SC - FC
P/N:FLC-OM1-0300-SCSC OM1 multimódusú 300m SC - SC
P/N:FLC-OM1-0500-FCFC OM1 multimódusú 500m FC - FC
P/N:FLC-OM1-0500-SCFC OM1 multimódusú 500m SC - FC
P/N:FLC-OM1-0500-SCSC OM1 multimódusú 500m SC - SC
P/N:FLC-OM1-1000-FCFC OM1 multimódusú 1000m FC - FC
P/N:FLC-OM1-1000-SCFC OM1 multimódusú 1000m SC - FC
P/N:FLC-OM1-1000-SCSC OM1 multimódusú 1000m SC - SC
P/N:FLC-OM2-0300-FCFC OM2 multimódusú 300m FC - FC
P/N:FLC-OM2-0300-SCFC OM2 multimódusú 300m SC - FC
P/N:FLC-OM2-0300-SCSC OM2 multimódusú 300m SC - SC
P/N:FLC-OM2-0500-FCFC OM2 multimódusú 500m FC - FC
P/N:FLC-OM2-0500-SCFC OM2 multimódusú 500m SC - FC
P/N:FLC-OM2-0500-SCSC OM2 multimódusú 500m SC - SC
P/N:FLC-OM2-1000-FCFC OM2 multimódusú 1000m FC - FC
P/N:FLC-OM2-1000-SCFC OM2 multimódusú 1000m SC - FC
P/N:FLC-OM2-1000-SCSC OM2 multimódusú 1000m SC - SC
P/N:FLC-OM3-0300-FCFC OM3 multimódusú 300m FC - FC
P/N:FLC-OM3-0300-SCFC OM3 multimódusú 300m SC - FC
P/N:FLC-OM3-0300-SCSC OM3 multimódusú 300m SC - SC
P/N:FLC-OM3-0500-FCFC OM3 multimódusú 500m FC - FC
P/N:FLC-OM3-0500-SCFC OM3 multimódusú 500m SC - FC
P/N:FLC-OM3-0500-SCSC OM3 multimódusú 500m SC - SC
P/N:FLC-OM3-1000-FCFC OM3 multimódusú 1000m FC - FC
P/N:FLC-OM3-1000-SCFC OM3 multimódusú 1000m SC - FC
P/N:FLC-OM3-1000-SCSC OM3 multimódusú 1000m SC - SC
P/N:FLC-OM4-0300-FCFC OM4 multimódusú 300m FC - FC
P/N:FLC-OM4-0300-SCFC OM4 multimódusú 300m SC - FC
P/N:FLC-OM4-0300-SCSC OM4 multimódusú 300m SC - SC
P/N:FLC-OM4-0500-FCFC OM4 multimódusú 500m FC - FC
P/N:FLC-OM4-0500-SCFC OM4 multimódusú 500m SC - FC
P/N:FLC-OM4-0500-SCSC OM4 multimódusú 500m SC - SC
P/N:FLC-OM4-1000-FCFC OM4 multimódusú 1000m FC - FC
P/N:FLC-OM4-1000-SCFC OM4 multimódusú 1000m SC - FC
P/N:FLC-OM4-1000-SCSC OM4 multimódusú 1000m SC - SC
P/N:FLC-OS2-0300-FCFC OS2 monomódusú 300m FC - FC
P/N:FLC-OS2-0300-SCAPCFC OS2 monomódusú 300m SC/APC - FC
P/N:FLC-OS2-0300-SCAPCSC OS2 monomódusú 300m SC/APC - SC
P/N:FLC-OS2-0300-SCAPCSCAPC OS2 monomódusú 300m SC/APC - SC/APC
P/N:FLC-OS2-0300-SCFC OS2 monomódusú 300m SC - FC
P/N:FLC-OS2-0300-SCSC OS2 monomódusú 300m SC - SC
P/N:FLC-OS2-0500-FCFC OS2 monomódusú 500m FC - FC
P/N:FLC-OS2-0500-SCAPCFC OS2 monomódusú 500m SC/APC - FC
P/N:FLC-OS2-0500-SCAPCSC OS2 monomódusú 500m SC/APC - SC
P/N:FLC-OS2-0500-SCFC OS2 monomódusú 500m SC - FC
P/N:FLC-OS2-0500-SCSC OS2 monomódusú 500m SC - SC
P/N:FLC-OS2-1000-FCFC OS2 monomódusú 1000m FC - FC
P/N:FLC-OS2-1000-SCAPCFC OS2 monomódusú 1000m SC/APC - FC
P/N:FLC-OS2-1000-SCAPCSC OS2 monomódusú 1000m SC/APC - SC
P/N:FLC-OS2-1000-SCAPCSCAPC OS2 monomódusú 1000m SC/APC - SC/APC
P/N:FLC-OS2-1000-SCFC OS2 monomódusú 1000m SC - FC
P/N:FLC-OS2-1000-SCSC OS2 monomódusú 1000m SC - SC
Teljesítmény kategóriák Szál hossz Konnektorok típusok
P/N:FLC-OM1-0300-FCFC OM1 multimódusú 300m FC - FC db
P/N:FLC-OM1-0300-SCFC OM1 multimódusú 300m SC - FC db
P/N:FLC-OM1-0300-SCSC OM1 multimódusú 300m SC - SC db
P/N:FLC-OM1-0500-FCFC OM1 multimódusú 500m FC - FC db
P/N:FLC-OM1-0500-SCFC OM1 multimódusú 500m SC - FC db
P/N:FLC-OM1-0500-SCSC OM1 multimódusú 500m SC - SC db
P/N:FLC-OM1-1000-FCFC OM1 multimódusú 1000m FC - FC db
P/N:FLC-OM1-1000-SCFC OM1 multimódusú 1000m SC - FC db
P/N:FLC-OM1-1000-SCSC OM1 multimódusú 1000m SC - SC db
P/N:FLC-OM2-0300-FCFC OM2 multimódusú 300m FC - FC db
P/N:FLC-OM2-0300-SCFC OM2 multimódusú 300m SC - FC db
P/N:FLC-OM2-0300-SCSC OM2 multimódusú 300m SC - SC db
P/N:FLC-OM2-0500-FCFC OM2 multimódusú 500m FC - FC db
P/N:FLC-OM2-0500-SCFC OM2 multimódusú 500m SC - FC db
P/N:FLC-OM2-0500-SCSC OM2 multimódusú 500m SC - SC db
P/N:FLC-OM2-1000-FCFC OM2 multimódusú 1000m FC - FC db
P/N:FLC-OM2-1000-SCFC OM2 multimódusú 1000m SC - FC db
P/N:FLC-OM2-1000-SCSC OM2 multimódusú 1000m SC - SC db
P/N:FLC-OM3-0300-FCFC OM3 multimódusú 300m FC - FC db
P/N:FLC-OM3-0300-SCFC OM3 multimódusú 300m SC - FC db
P/N:FLC-OM3-0300-SCSC OM3 multimódusú 300m SC - SC db
P/N:FLC-OM3-0500-FCFC OM3 multimódusú 500m FC - FC db
P/N:FLC-OM3-0500-SCFC OM3 multimódusú 500m SC - FC db
P/N:FLC-OM3-0500-SCSC OM3 multimódusú 500m SC - SC db
P/N:FLC-OM3-1000-FCFC OM3 multimódusú 1000m FC - FC db
P/N:FLC-OM3-1000-SCFC OM3 multimódusú 1000m SC - FC db
P/N:FLC-OM3-1000-SCSC OM3 multimódusú 1000m SC - SC db
P/N:FLC-OM4-0300-FCFC OM4 multimódusú 300m FC - FC db
P/N:FLC-OM4-0300-SCFC OM4 multimódusú 300m SC - FC db
P/N:FLC-OM4-0300-SCSC OM4 multimódusú 300m SC - SC db
P/N:FLC-OM4-0500-FCFC OM4 multimódusú 500m FC - FC db
P/N:FLC-OM4-0500-SCFC OM4 multimódusú 500m SC - FC db
P/N:FLC-OM4-0500-SCSC OM4 multimódusú 500m SC - SC db
P/N:FLC-OM4-1000-FCFC OM4 multimódusú 1000m FC - FC db
P/N:FLC-OM4-1000-SCFC OM4 multimódusú 1000m SC - FC db
P/N:FLC-OM4-1000-SCSC OM4 multimódusú 1000m SC - SC db
P/N:FLC-OS2-0300-FCFC OS2 monomódusú 300m FC - FC db
P/N:FLC-OS2-0300-SCAPCFC OS2 monomódusú 300m SC/APC - FC db
P/N:FLC-OS2-0300-SCAPCSC OS2 monomódusú 300m SC/APC - SC db
P/N:FLC-OS2-0300-SCAPCSCAPC OS2 monomódusú 300m SC/APC - SC/APC db
P/N:FLC-OS2-0300-SCFC OS2 monomódusú 300m SC - FC db
P/N:FLC-OS2-0300-SCSC OS2 monomódusú 300m SC - SC db
P/N:FLC-OS2-0500-FCFC OS2 monomódusú 500m FC - FC db
P/N:FLC-OS2-0500-SCAPCFC OS2 monomódusú 500m SC/APC - FC db
P/N:FLC-OS2-0500-SCAPCSC OS2 monomódusú 500m SC/APC - SC db
P/N:FLC-OS2-0500-SCFC OS2 monomódusú 500m SC - FC db
P/N:FLC-OS2-0500-SCSC OS2 monomódusú 500m SC - SC db
P/N:FLC-OS2-1000-FCFC OS2 monomódusú 1000m FC - FC db
P/N:FLC-OS2-1000-SCAPCFC OS2 monomódusú 1000m SC/APC - FC db
P/N:FLC-OS2-1000-SCAPCSC OS2 monomódusú 1000m SC/APC - SC db
P/N:FLC-OS2-1000-SCAPCSCAPC OS2 monomódusú 1000m SC/APC - SC/APC db
P/N:FLC-OS2-1000-SCFC OS2 monomódusú 1000m SC - FC db
P/N:FLC-OS2-1000-SCSC OS2 monomódusú 1000m SC - SC db
Termékek száma az oldalon 12 24 48
Termékek
Opció
Típus
Magasság
Szélessége
Mélysége
Teherbírás
Árnyékolás
Patch kábel hossz
Alap méretek
Szín
Teljesítmény kategóriák
Kábel konstrukció
Szálak száma
Port szám
Hegesztés védelem hossza
Csatlakozó
Csatlakozó
Köpeny
A környezet
Kialakítás
Típus
Port szám
Túlfeszültségvédelem
Belső magasság
Belső szélessége
Trunk kábel hossz
Tűzvédelmi osztály
Szál hossz
Konnektorok típusok
Patch kábel tipus
Levehető előlap
Magasság (U)
2021 © All rights reserverd.
Facebook
Kérdezzen meg minket
hozzáadása
További információk? Becsukni
  1. Küldés
    Az üzenete sikeresen továbitva volt
Kérdezzen meg minket Becsukni
  1. Küldés
    Az üzenete sikeresen továbitva volt