Előtétszál OTDR méréshez

P/N: FLC-OM4-0500-SCSC
  • 3 mm átmérőjű kültéri páncélos kábel, csatlakozókkal szerelve
  • egy kézben tartható: négyszer kisebb, mint a hasonló termékek
  • szabadalmaztatott blokkoló rendszer a 100% -os szálvédelem
  1. db Árajánlat
Teljesítmény kategóriák Szál hossz Konnektor típusok
P/N:FLC-OM1-0300-FCFC OM1 multimódusú 300m FC - FC db
P/N:FLC-OM1-0300-SCFC OM1 multimódusú 300m SC - FC db
P/N:FLC-OM1-0300-SCSC OM1 multimódusú 300m SC - SC db
P/N:FLC-OM1-0500-FCFC OM1 multimódusú 500m FC - FC db
P/N:FLC-OM1-0500-SCFC OM1 multimódusú 500m SC - FC db
P/N:FLC-OM1-0500-SCSC OM1 multimódusú 500m SC - SC db
P/N:FLC-OM1-1000-FCFC OM1 multimódusú 1000m FC - FC db
P/N:FLC-OM1-1000-SCFC OM1 multimódusú 1000m SC - FC db
P/N:FLC-OM1-1000-SCSC OM1 multimódusú 1000m SC - SC db
P/N:FLC-OM2-0300-FCFC OM2 multimódusú 300m FC - FC db
P/N:FLC-OM2-0300-SCFC OM2 multimódusú 300m SC - FC db
P/N:FLC-OM2-0300-SCSC OM2 multimódusú 300m SC - SC db
P/N:FLC-OM2-0500-FCFC OM2 multimódusú 500m FC - FC db
P/N:FLC-OM2-0500-SCFC OM2 multimódusú 500m SC - FC db
P/N:FLC-OM2-0500-SCSC OM2 multimódusú 500m SC - SC db
P/N:FLC-OM2-1000-FCFC OM2 multimódusú 1000m FC - FC db
P/N:FLC-OM2-1000-SCFC OM2 multimódusú 1000m SC - FC db
P/N:FLC-OM2-1000-SCSC OM2 multimódusú 1000m SC - SC db
P/N:FLC-OM3-0300-FCFC OM3 multimódusú 300m FC - FC db
P/N:FLC-OM3-0300-SCFC OM3 multimódusú 300m SC - FC db
P/N:FLC-OM3-0300-SCSC OM3 multimódusú 300m SC - SC db
P/N:FLC-OM3-0500-FCFC OM3 multimódusú 500m FC - FC db
P/N:FLC-OM3-0500-SCFC OM3 multimódusú 500m SC - FC db
P/N:FLC-OM3-0500-SCSC OM3 multimódusú 500m SC - SC db
P/N:FLC-OM3-1000-FCFC OM3 multimódusú 1000m FC - FC db
P/N:FLC-OM3-1000-SCFC OM3 multimódusú 1000m SC - FC db
P/N:FLC-OM3-1000-SCSC OM3 multimódusú 1000m SC - SC db
P/N:FLC-OM4-0300-FCFC OM4 multimódusú 300m FC - FC db
P/N:FLC-OM4-0300-SCFC OM4 multimódusú 300m SC - FC db
P/N:FLC-OM4-0300-SCSC OM4 multimódusú 300m SC - SC db
P/N:FLC-OM4-0500-FCFC OM4 multimódusú 500m FC - FC db
P/N:FLC-OM4-0500-SCFC OM4 multimódusú 500m SC - FC db
P/N:FLC-OM4-0500-SCSC OM4 multimódusú 500m SC - SC db
P/N:FLC-OM4-1000-FCFC OM4 multimódusú 1000m FC - FC db
P/N:FLC-OM4-1000-SCFC OM4 multimódusú 1000m SC - FC db
P/N:FLC-OM4-1000-SCSC OM4 multimódusú 1000m SC - SC db
P/N:FLC-OS2-0300-FCFC OS2 monomódusú 300m FC - FC db
P/N:FLC-OS2-0300-SCAPCFC OS2 monomódusú 300m SC/APC - FC db
P/N:FLC-OS2-0300-SCAPCSC OS2 monomódusú 300m SC/APC - SC db
P/N:FLC-OS2-0300-SCAPCSCAPC OS2 monomódusú 300m SC/APC - SC/APC db
P/N:FLC-OS2-0300-SCFC OS2 monomódusú 300m SC - FC db
P/N:FLC-OS2-0300-SCSC OS2 monomódusú 300m SC - SC db
P/N:FLC-OS2-0500-FCFC OS2 monomódusú 500m FC - FC db
P/N:FLC-OS2-0500-SCAPCFC OS2 monomódusú 500m SC/APC - FC db
P/N:FLC-OS2-0500-SCAPCSC OS2 monomódusú 500m SC/APC - SC db
P/N:FLC-OS2-0500-SCFC OS2 monomódusú 500m SC - FC db
P/N:FLC-OS2-0500-SCSC OS2 monomódusú 500m SC - SC db
P/N:FLC-OS2-1000-FCFC OS2 monomódusú 1000m FC - FC db
P/N:FLC-OS2-1000-SCAPCFC OS2 monomódusú 1000m SC/APC - FC db
P/N:FLC-OS2-1000-SCAPCSC OS2 monomódusú 1000m SC/APC - SC db
P/N:FLC-OS2-1000-SCAPCSCAPC OS2 monomódusú 1000m SC/APC - SC/APC db
P/N:FLC-OS2-1000-SCFC OS2 monomódusú 1000m SC - FC db
P/N:FLC-OS2-1000-SCSC OS2 monomódusú 1000m SC - SC db
Letöltések
2024 © All rights reserverd.
Facebook
Kérdezzen meg minket
hozzáadása
További információk? Becsukni
  1. Küldés
    Az üzenete sikeresen továbitva volt
Kérdezzen meg minket Becsukni
  1. Küldés
    Az üzenete sikeresen továbitva volt