OM1
OM1
követelményeinek teljesítmény kategóriában OM1 multimódusú
ST-ST toldók, OM1
P/N: KE-ST-MM.
OM1
OM1
követelményeinek teljesítmény kategóriában OM1 multimódusú
SC-SC toldók, OM1
P/N: KE-SC-MM.
OM1
OM1
követelményeinek teljesítmény kategóriában OM1 multimódusú
SC-SC Duplex toldók, OM1
OM1
OM1
követelményeinek teljesítmény kategóriában OM1 multimódusú
LC-LC Duplex toldók, OM1
OM1
OM1
követelményeinek teljesítmény kategóriában OM1 multimódusú
LC-LC Quad toldók, OM1
P/N: KE-LCD-M.
OM2
OM2
követelményeinek teljesítmény kategóriában OM2 multimódusú
ST-ST toldók, OM2
P/N: KE-ST-MM
OM2
OM2
követelményeinek teljesítmény kategóriában OM2 multimódusú
SC-SC toldók, OM2
P/N: KE-SC-MM
OM2
OM2
követelményeinek teljesítmény kategóriában OM2 multimódusú
SC-SC Duplex toldók, OM2
OM2
OM2
követelményeinek teljesítmény kategóriában OM2 multimódusú
LC-LC Duplex toldók, OM2
OM2
OM2
követelményeinek teljesítmény kategóriában OM2 multimódusú
LC-LC Quad toldók, OM2
OM3
OM3
követelményeinek teljesítmény kategóriában OM3 multimódusú
SC-SC toldók, OM3
P/N: KE-SC-MM-AQ
OM3
OM3
követelményeinek teljesítmény kategóriában OM3 multimódusú
SC-SC Duplex toldók, OM3
P/N: KE-SCD-MM-AQ
Termékek száma az oldalon 12 24 48
Termékek
Komponens
Opció
Típus
Magasság
Szélessége
Mélysége
Teherbírás
Árnyékolás
Patch kábel hossz
Alap méretek
Szín
Teljesítmény kategóriák
Kábel konstrukció
Szálak száma
Port szám
Hegesztés védelem hossza
Csatlakozó
Csatlakozó
Köpeny
A környezet
Kialakítás
Típus
Port szám
Túlfeszültségvédelem
Belső magasság
Belső szélessége
Trunk kábel hossz
Tűzvédelmi osztály
2018 © All rights reserverd.
Facebook
Kérdezzen meg minket
hozzáadása
További információk? Becsukni
  1. Küldés
    Az üzenete sikeresen továbitva volt
Kérdezzen meg minket Becsukni
  1. Küldés
    Az üzenete sikeresen továbitva volt